KONST / Litografier / Färglitografi 14445356
nr 1444 5356
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Utsikt från Södermalm. Signerad, numrerad 22/325. Färglitografi, bildmått: 37x45, yttermått inklusive ram: 58x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 24 januari 2022
kl 21:05:39
1.000 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg